Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más is elveszettnek érezte...

Más is elveszettnek érezte maát mikor befejezte az egyetemet?

Figyelt kérdés
Úgy értem sz.r olt, utáltam, utáltam anyámékkal lakni, csúsztam, szenvedtem vele, kiálltam egy csomó pletykát miatta. De legalább volt így valami, nem éreztem magam egy üres valaminek. Most meg?? Van aki szemrebbenés nélkül bulizta végig a nyarat utána stb., de én nagyon nem tudom, mihez kezdjek.
2019. szept. 2. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Nem mindenkinek való ez az egész egyetemesdi. Úgy látszik neked sem.
2019. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Nem hiszem el komolyan, hogy az ilyenek megkapják a diplomát... Mégis mi a jó fenéért jártál te egyetemre?!


Mire vársz, sült galambok röpülnek a szádba?! Gyerünk dolgozni, nem ám itt lopni a napot!

2019. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem csoda hogy depis lettél a semmittevéstől Te naplopó! Mars dolgozni, de izibe! Vagy lesz nemulass Te ex-nebuló!
2019. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem az a szak a hivatasod, amit elvegeztel.
2019. szept. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!