Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miből lehet idén előre hozott...

Miből lehet idén előre hozott érettségit tenni?

Figyelt kérdés

Most vagyok 11-es. Amiből csak lehet, szeretnék előrehozott érettségit tenni, legalább 1-2 tárgyból.

Viszont az a baj, hogy pl médiából már tavaly (10ben is le akartam érettségizni), de mint kiderult, valami oknál fogva csak informatikabol meg nyelvekbol lehetett(wtf).

S minden évben van valami változás, a tanárok sem, az igazgató sem tudja sokszor pontosan, hogy hogyan is vannak a dolgok. (azon kívül, hogy egyre szarabbul). Tehát az volna a kérdésem, ha valaki tudná, hogy ebben a tanévben 11-esek mely tantárgyakból tehetnek le előrehozott érettségit(?)



2019. szept. 2. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak nyelvből és infoból lehet előrehozottan leérettségizned. Évek óta így van. Nem is értem hogy miért WTF-ozol.

Természetesen az érettségi előtt osztályozóvizsgáznod kell infoból és nyelvből/nyelvekből a 11 és 12 osztály anyagából.

2019. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!