Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Kölcsey Ferenc...

A budapesti Kölcsey Ferenc Gimnáziumba, hogyan tudnám megúszni az ének órát éneklés nélkül?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mikor egyénien kell előadni egy dalt.

2019. szept. 3. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Megtagadod, bevállalod az egyest vagy szaktanárit, aztán az átlagot felhúzod az írásbeli dolgozatokkal (ha van), hogy ne bukj meg.

Vagy pedig felülkerekedsz a gátlásokon. Mindenkinek volt énekórája, mindenkinek énekelnie kellett, és még mindig itt vagyunk ép ésszel, szégyenmentes életet élve. Ha dacolsz a tanárral, nehogy azt érd el, hogy ki leszel pécézve és minden órán énekeltetve, mint egy kismadár.

2019. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sehogy! Itt bizony mindenki énekel. Tisztára mintha a konzervatóriumban lennél

Szívás, de ez van.

2020. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ülj be a női budiba, nekem bevált
2020. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 whooo válasza:
Menjél énekkarba, azt csinálsz énekórán, amit akarsz.
2020. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 agipko1214 válasza:
Ne agonizáljál, mindenki énekel, először vicces aztán egyre unalmasabb aztán kész! Szedd össze magad! Vagy ne! DE szerintem megéri dalolni, zene nélkül mit érek én....
2020. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!