Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vak Bottyán Gyöngyös! Mennyire...

Vak Bottyán Gyöngyös! Mennyire erős iskola?

Figyelt kérdés

Nem tudom oda jelentkezzek e. Lány vagyok, két tantárgyból négyes a többi 5. Vagy oda mennék, vagy Aszódra a Petőfibe. A bátyám tavaly ballagott Bottyánból (gépészet) és jó volt neki. Ha Aszódra mennék, kolis lennék. Gyöngyöson bejárós, oda út kb 20 perc, vissza út is értelem szerűen😂. Gondolkoztam Egerbe a Gárdonyin is... De félek hogy nem vesznek fel sehova.

(Amúgy a falumból sokan járnak Bottyánba, de megoszlik a véleményük a suliról.)



2019. szept. 4. 14:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki 🙏?
2019. szept. 5. 16:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít kiemelkedő iskolának, de van egy ismerősöm az egyetemen, aki oda járt, és figyelt az órákon, jó esze van, és az ösztöndíj rangsorban is elől szokott lenni. De ha valami konkrét szak van, amivel utána tovább mennél egyetemre, akkor szerintem hasznosabb, mint a gárdonyi, vagy az aszódi iskola. Mert én gimibe jártam, és a Vak Bottyános ismerősöm nagy előnyből indult hozzám képest.
2019. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kicsit erős, de nagyon szeretem. Jó fejek a tanárok, és az osztálytársak is.

Várunk szeretettel😉

2019. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!