Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elkezdjem az ingyenes cukrász...

Elkezdjem az ingyenes cukrász képzést, ami két éves?

Figyelt kérdés

Ingyen jàrnék rà, viszont 2 éves a suli. Jelenleg a munka mellett levelező egészségügyi képzésre jàrok, amiből még 5 félév hàtra van , ebbe is dolgozom, amit szeretek is. A cukràszat is érdekel, viszont azt elsősorban hobbim miatt végeznék el, de ha később kiégnék az egészségügyi munkàból, 0 hivatalos munkatapasztalattal alkalmaznànak valahol? Ti hogy döntenének, elkezdjen a cukràsz képzést? Egyetem, munka mellett tudnàm csinàlni, mennyire nehéz szak?

Amúgy nettòban pàlyakezdóként mennyit lehelet keresni?



2019. szept. 4. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Alkalmazottként nagyon keveset keresnél vele.

Mivel ingyenes, szerintem nem is kérdés. Nézd meg, hogy milyen napokon és mikor lenne, raernel e.

De szerintem megèri, a tanulás mindig jó döntés.

Vállalkozóként jobban megéri már.

2019. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magam is két képzésen gondolkozom. (Egyetem,OKJ).


Mindenképpen azt mondom, hogy vágj bele. Hagyjuk ezt a dumát, hogy jájj nem éri meg, jájj válalkozva csak stb. A mai világban jó, ha több lábon áll az ember, meg ugye tanulni mindig megéri. Na meg az okosok azt mondják, hogy fel kell készülni az élethosszig tartó tanulásra, az átképzésekre, hiszen nyakunkon van elég sokminden átalakulása...


Sok sikert.

2019. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont, mi van akkor, ha mondjuk kb 15évig eldolgozom az egészségügyben és ez utàn akarok elhelyezkedni cukrászként? Akkor nem lesz semmi tapasztalatom és lehet, hogy màr elavult lesz amit most tanulnék... Szal egyenlőre bizonytalan vagyok....
2019. szept. 4. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg hobbinak akarod, akkor megéri.
2019. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!