Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudom befizetni a...

Hogyan tudom befizetni a félévem, ha lekéstem a befizetési határidőt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Lekéstem a befizetési határidőt egy nappal és akárhányszor próbálom kifizetni Neptunon keresztül, a tranzakcióm sikertelen lesz! Nem tudom, hogy ilyenkor mi lenne a teendő? Mit kellene csinálnom? Hogyan utaljam át a pénzt? A válaszokat előre is köszönöm!

2019. szept. 4. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a TO-t. Nálunk be lehetett fizetni a határidő után is de rácsaptak még egy késedelmi díjat is.
2019. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ.. Valamint ez hogyan zajlik? Mondanak egy számla számot amire utalnom kellene? És körülbelül mennyi szokott lenni még a plusz költség?
2019. szept. 4. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Két egyetemi tapasztalatom alapján a Neptun gyűjtőszámládra kell feltenni a pénzt, és arról befizetni a tételként kiírt tandíjat. Plusz költsége maximum a bankod irányából az utalás díja lehet.
2019. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: Gondolom azért sikertelen, mert nincs egyenleged a gyűjtőszámlán vagy rossz számlaszámra utalod a pénzt és visszadobják. Arra készülj fel, hogy a tanulmányin nem fognak neked örülni, mert ha még csak most utalsz a gyűjtőszámlára, akkor az további egy-két hét mire egyáltalán lekönyvelik és használni tudod...
2019. szept. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!