Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Kölcsey Ferenc...

Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnáziumról vélemény?

Figyelt kérdés

Pozitív, negatív oldala az iskolának, tanárok tanítási módszeréről vélemény, diákokról, programokról, hogy mennyire "nehéz" maga a suli. Tudom ez embertől függ, de egy átlag diák napja ott mennyire sűrű, mennyit tölt tanulással? Milyenek úgy alapvetően a diákok ott?


Illetve hogy a kollégiummal most mi a helyzet? Úgy tudom régebben koli is volt. Megszűnt? Aktuális? Kb.40km-re lakom Nyíregyházától, elég fáradságos lenne vonattal bejárni, ezért is vettem fontolóra hogy megérné-e.



2019. szept. 5. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy rokonom oda jár. :)


Sokat kell tanulni, és pont. Ne higgy a pletykáknak, nincsenek se alkoholisták, se drogosok.


Saját kollégium nincs, de van pl. Zrínyi, Széchenyi és Luther koli.

2019. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen őszinte leszek : elég kemény suli. Még most is tanulok (ezt úgy írom, hogy adtam magamnak 10 perc szünetet :D)

11.osztályos vagyok. Vannak olyan napok amikor 16:00 órakor végzünk. Sokat kell tanulni, nagyok az elvárások.

Viszont : én ettől függetlenül (vagy inkább ezzel együtt) szeretek ide járni.

Szerintem van egy alap jó hangulat a suliban. Voltam már más iskolában is még anno a nyíltnapokon, de ennek a helynek a légköre olyan más volt.. Jobb.

A legtöbb tanár igazán jó pedagógus. Persze vannak itt is kivételek, de szerencsére nem olyan sok.

Szóval összegzés : kemény de szeretem.

Sok sikert és kitartást! :)

17/F

2019. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Utolsoval egyetertek, en vegzos vagyok, de semmikepp se mennek at masik suliba.

Valoban tanulni kell sokat, de ha vmit el akarsz erni, akkor muszaj is. Eleg sok orank van, a tanarok jofejek, a nagy reszuk tud tanitani, kevesen vannak, akik nem.

A kolit illetoen van a Luther koli, a Szechenyibe is mehetsz, vmint a Zrinyinek 2 kolija van, egy a kozpontban es a masik a Tiszavasvari uton. Utobbi elonye, hogy szepen felujitott, viszont buszozni kell, mert eleg messze van

2019. szept. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!