Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, ha semmit nem...

Mit tegyek, ha semmit nem tudok és össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A Debreceni Egyetem Szolnoki Campusába járok levelező tagozatra. Lenne néhány kérdésem, mivel semmit sem értek. Ezek valószínűleg elég bugyuta kérdéseknek tűnnek majd.

Megnéztem az órarendet. ( [link] Azonban az órarendben szereplő tárgyakat sehol sem tudom felvenni a neptunban. Vagy ezeket nem is kell? Vagy van egy alap órarend és azokon túl kell tárgyakat felvenni? Odáig eljutottam, hogy van egy mintatanterv a neptunban és azokat a tárgyakat kellene felvenni. De akkor minek van az órarend? És az órarendben szereplő tárgyakat miért nem találom meg a neptunban?

A felvett tárgyaknál miért nem látom, hogy mikor vannak azok az órák?

Előre is köszönöm a segítséget!



2019. szept. 8. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egyetemista. Azt sem tudom mit jelentenek ezek.


Kérdezz meg egy felső évest, nem harapnak. Vagy bárkit, legalább ismerkedsz. :)

2019. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!