Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beadtam a kérvényt jogviszony...

Beadtam a kérvényt jogviszony igazolás megszüntetésére, de még mindig nem kaptam visszajelzést?

Figyelt kérdés

Üdv!


Még augusztus elején bementem a TO-ra megérdeklődni, hogy mi a teendő jogviszony megszüntetése esetén. Világosan elmondták, csupán a kérvényt kell benyújtanom Neptunon. A kérvényt rögtön be is küldtem, be is került a kérvények listába, de hetek óta "feldolgozás alatt" van a státusza.. kezdek aggódni, ugyanis én másik egyetemre jelentkeztem azóta, be is iratkoztam, de nem szeretném, hogy akaratomon kívül elkezdődjön ott egy félévem és semmibe menjen egy állami félév.


Ilyenkor van más teendőm? Egy ismerősöm aki kiiratkozott anno szintén csak ennyit tett és kapott e-mail értesítést. Nekem semmi nem jött (se levélszemét/spam)



2019. szept. 9. 12:43
 1/3 anonim válasza:
Ha ne aktiválod a félévet, automatikusan passzívra raknak, úgyhogy sehogyan se megy el egy állami féléved.
2019. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja okés, rendben van. Írtam ma e-mailt TO-nak, hátha kiderül valami.. Lehet szimplán csak ennyi időt vesz igénybe.
2019. szept. 9. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megvárják a tavaszi féléves diákigazolványok lejártát (azt hiszem október 31.) hiszen azok addig érvényesek. Ha megszűnne a jogviszonyod akkor nem használhatnád, de ugye ezt nem ellenőrzik, így feltételezem a jogviszony automatikusan él addig a napig.

Ha nem vettél fel tárgyat, illetve kérvényezted a jogviszonyod megszűntetését akkor már bent van nekik a rendszerben hogy te elmész az egyetemről, így nem fognak fogyni a féléveid.

2019. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!