Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik héten tanultok?

Melyik héten tanultok?

Figyelt kérdés
Ti is egyetemen már 2.héten elkezdtek tanulni? Vagy csak én vagyok ilyen pánikolós?

2019. szept. 9. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb hamarabb elkezdeni, apránként, hogy ne vizsgaidőszakra tolódjon fel a sok anyag.
2019. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
Nekem az első hét laza volt, nem tanultam itthon semmit, nem is volt megtartva az összes óra, csomó meg csak röviden. De már most a második hét elején van olyan házi, amit másnapra meg kell csinálnom és nem pihenhetek egész délután/este. Jobb elkezdeni már most kis részletekben tanulni, hogy ne egyszerre zúduljon rád minden (érettséginél ezt eléggé megtapasztaltam, nem akarom újra átélni).
2019. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az első szakomon első héttől tanultam, be is vált minden téren. Rengeteget profitáltam belőle minden szempontból.


Most meg jóval nehezebb szakon vagyok estin, jövő héten már röpzh, házik vannak, amiből nincs, abból érzi az ember, hogy kb megbukik, ha nem tartja az iramot.

2019. szept. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen már első napokon elkezdtem a tematikában feladott kötelezőket olvasni + már házi is van :)
2019. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk már vannak házik, rövidebb esszék meg kisebb tesztek is, azokra tanulok. Viszont abból, amiből csak vizsgaidőszakban lesz csak vizsga kifejezetten nem tanulok, csak rendszerezem a jegyzeteimet, hogy átláthatóak legyenek és egy helyen.
2019. szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!