Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy 80 fős szeminárium már...

Egy 80 fős szeminárium már előadásnak számít? Azt hittem hogy egy szeminárium 20fős kB.

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen

2019. szept. 12. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha szeminárium kis csoport, kb 20 főig max. De nálunk volt olyan szeminárium amire azt hittük hogy gyakorlat szóval. :D
2019. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk egy szeminárium 40 fős.

A gyakorlat az gyakorlat, a szeminárium kiscsoportos foglalkozás, előadás évfolyam szintű. Nem nagyon kötik szerintem számokhoz, inkább a jegyek kiosztásához és a vizsgatípusokhoz kötik.

2019. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hm. Akkor ez a 80 fő reális? Elveszünk benne
2019. szept. 12. 17:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok mindentlő függ? Kaptok rá jegyet? Ha igen, hogyan? 2 kis zh, esetleg három és abból áll össze a jegy? Kell külön vizsgázni? Hányan vagytok egy évfolyamon?


Sok mindentől függhet miért raknak 80 fősre egy szemit, nekünk pl úgy lett 40, hogy bővíteni kellett és a duplájára emelték a csoport számát :D Szóval szerintem amúgy reális is lehet

2019. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valójában fogalmam sincs, hogy milyen munka lesz, zh, csak annyit, hogy csoportmunka és esszékészítés a vizsga. 80 fő szerintem sok, nem tudom, hogyan fog koordinálni. De nem gond amúgy :-)
2019. szept. 12. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetemen 80 fő egyáltalán nem sok, nálunk egy oktató van hogy 500 hallgatót koordinál :D
2019. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!