Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchényi István Egyetem vagy...

Széchényi István Egyetem vagy Pannon Egyetem informatikus képzése a jobb? És mennyivel vagy miért?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen így általánosságban az informatika képzésre lennék kíváncsi, ugye Győrben nincs programtevező informatika csak gazdinfó meg mérnökinfó. És hogy melyikkel járnék jobban? És miért?

Amugy Győr valamiért szimpatikusabb lenne, de ha sokkal jobb Veszprém akkor nyilván oda mennék


2019. szept. 15. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Győrben van az Audi, tudsz menni gyakornoknak. Veszprémben milyen lehetőségek vannak? Ennek nézz utána. Az oktatás vélelmezett színvonala másodlagos, a tiéd az egész Internet, otthon azt tanulsz meg, amit csak akarsz.
2019. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4%
Az informatikus képzés mindenhol rossz. Mindegy, h Hova mész, a lényeg, h tudd magad önállóan képezni.
2019. szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!