Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Weiss Manfréd iskola jó vagy...

Weiss Manfréd iskola jó vagy rossz? Lehetek rendőr?

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 21:56
 1/8 anonim válasza:
75%
Legjobb. Egyébként nem attól függ hogy rendőr leszel e vagy sem hogy milyen a suli hanem attól hogy tanulsz e.
2019. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Weiss Manfréd iskola Csepelen a helyi gyűjtő. Nem a jövő Nobel díjasai járnak oda.


Nem tudom, hogy a rendészeti ágazat milyen. Viszont nem ad olyan végzettséget mint Adyliget.

2019. szept. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem az. Az egy gyűjtő, oda épeszű ember nem megy. Vicces, hogy ráadásul pont a rendészeten van a legtöbb füves, seggarc, úgyhogy ha jó közösségre vágysz felejtsd el. WC-ben konstans cigizés, dealerkedés (amiért nem kapnak semmit XDDD), trógerkedés. Viszont ha beszólsz a tanárnak egyből kirúgnak és nem lehet véleményed, mert akkor érettségin "véletlen" olyan kérdéseket kapsz amire nem tudsz válaszolni és megbuktat.
2019. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3as válaszolo. Ezeket honnan tudod?
2019. szept. 19. 14:44
 5/8 anonim válasza:
Persze. Ha rendőr akarsz lenni, van snasznod.
2019. szept. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 koermy válasza:
Jó!!!
2021. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 koermy válasza:
Valóban befogadó iskola, de a rendész-kadét kiemelkedő!
2021. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így van, kiemelkedő... kiemelkedően szar. Aki oda megy annak sok sikert, aki viszont abban a szarban megtud bukni vagy szar átlagot összehozni az legit egy 0iq apeshit és megérdemli hogy egy gyűjtőben van.

Kérdező: honnan tudom? kitaláltam :) Véletlenül se odajártam... dehogy :)

2021. nov. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!