Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BMSZC Neumann János Számítás...

A BMSZC Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziumban milyen az oktatás? (szakmai és a humán egyaránt érdekelne).

Figyelt kérdés
Melyik tanárok a legjobbak?

2019. szept. 17. 22:50
 1/1 anonim válasza:
Szerintem tanártól függ. Én sima informatikai osztályban voltam, a szakmai tárgyak gyakorlataiból 3 részre bontották az osztályokat. Az én tanárom programozásból borzalmas volt, kiadta a feladatot és egész órán kb semmit sem csinált, ha esetleg megkérdeztél valamit mert nem értetted konkrétan még azért is leordított hogy megszülettél. Ellenben a másik csoportoknak segítőkészebbnek tűntek a tanárai. Hálózatból volt kedves tanár, meg olyan is aki ha kicsit is nem értetted az anyagot szivatósabbra váltott. Humán tárgyak nagy részén nem figyelt az osztály többsége, viszont volt pár tanár akinek érdekesek voltak az órái. Összességében viszont azt mondom ha ide szeretnél jelentkezni, csak jó tanács hogy ne tedd.
2019. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!