Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen az e-learning...

Egyetemen az e-learning használata kötelező?

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem annak annyi a lényege, hogy oda is töltenek föl tananyagokat; meg van olyan, hogy neked kell oda bele feltölteni a házidat. Úgy értem pl húzd rá a fájlt arra a helyre; és akkor úgy elmenti. Konstatálja, hogy megcsináltad, és akkor onnantól a tanár is látni fogja a fájlt. Meg olyan is van, amikor valami gyűjtést kell bemásolnod oda. Egyébként gondolom nem kötelező, de te bajod, ha oda töltötték fel a tananyagot, és nem élsz vele; ráadásul amikor a tanár direkt kéri, hogy oda szeretné, hogy egy helyen legyen; akkor célszerű oda küldeni neki:D Különben pl ha mondjuk tegyük fel, egy hónappal a határidő előtt megcsinálod, és akkor elküldöd neki e-mailben; és akkor lehet, hogy legközelebb, amikor nézi, akkor már elsiklik fölötte, és akkor mondjuk pl ha nem töltötte le már rögtön akkor, amikor megérkezett. Szóval kell azt használni. Az e-learning egy nagyon jó dolog, én szeretem.

Meg szal, tényleg, nem az ő bajuk, ha ott van elérhetőként a tananyag, te meg nem tanulod meg, mert nem akarod használni. Nem nagy ördöngösség. Van ott a vonal és az X között a sarokban egy olyan, hogy előző méret, és akkor ott kisebbre rakod, meg ott a szélénél is lehet növelni-csökkenteni az ablak méretét; a mappát is kisebbre veszed, ahova mentetted a fájlt, és akkor megfogod a fájlt, és ráhúzod arra a mezőre, ahol ott írja, hogy húzza ide a fájlt. Semmi extrás nincs benne. Jó az, hidd el nekem:)

2019. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyetem és tárgyfüggő. Ha töltenek fel online teszteket amik előfeltételei egy ZH-nak vagy hasonlónak, vagy az aláíráshoz kellenek akkor természetesen kötelező a használata. Egyéb esetben amikor csak tananyag kerül fel rá de semmilyen számonkérés, úgy ha te nem akarod akkor nem kell használd, elvégre máshonnan is be tudod szerezni az információt.
2019. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!