Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógytesire járók, nektek...

Gyógytesire járók, nektek gyógytesin mezítláb (cipő és zokni nélkül) kell (ett) lennetek? Hányadik osztályban? Mindenkinek vagy csak speciális probléma esetén? Minden órán? Nemet is írjatok.

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban gyógytesiztem, ott néha kellet így lennem. Majd húszon egy-két évvel ezelőtt jártam gyógytesire, akkor sem kellett mezitlábazni, csak ritkán. Majd 2012-ben is gyógytesiztem, ahol a tanárnő mindig mezítláb volt, majd az utolsó időszakban engem is erre kért. Ez volt a legjobb időszakom:).(F)
2019. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 subrette ***** válasza:
100%
Gerinctornára jártam. Mezítláb voltunk minden órán. Jobban szerettem, mint a normál tesit tornacipőben. Gimi vége felé már a normál tesin is lehettünk mezítláb.
2019. szept. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég vagány lehetett a tanárnő, hogy mezítláb tartotta az órákat.

Annak idején a lúdtalpam miatt heti két alkalommal kellett járnom gyógytestnevelésre. A csoportban egyedül csak én volt lúdtalpas, a többiek más okok miatt gyógytesiztek. Mindig rendes tornacuccban (fiúk: atléta, nadrág, tornacipő, lányok: tornadressz, tornacipő) tornáztunk, aztán a második félévben egyszer utolsóként értem be az órára, s a többiek már elkezdték a bemelegítést, amikor a tanárnő rám nézett és azt mondta, hogy mezítláb tornázzak. Annyira meglepett a kérése, hogy nem is vettem komolyan, így átöltözéskor ugyanúgy felvettem a tornacipőmet, mint a többi alkalommal, és abban kezdtem el az órát. A tanárnő persze hamar észrevett, hogy tornacipőben vagyok és rám szólt, hogy azonnal vegyem le a cipőt és a zoknit is. Óra végén pedig megjegyezte, a további órákra ne is vigyek tornacipőt, mert mindig zokni nélkül kell majd tornáznom. Igazából nem is volt rossz mezítláb tornázni, csak annyiban zavart, hogy a többiek továbbra is cipőben végezték a gyakorlatokat.

2019. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
# 3 Ez hányadik osztályban volt?
2019. szept. 25. 20:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán ötödikben, vagy hatodikban.

Egyébként csak az első alkalommal éreztem kínosnak, hogy mezítláb vagyok –főleg azért mert nem számítottam rá-, utána viszont már nem zavart. Egy gyógytesi óra sokkal lazább, emberibb volt, mint a rendes, iskolai tornaóra.

2019. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es voltam. Be kellett vinni egy papírt, hogy lúdtalapasok/gerincferdülésesek vagyunk, és csoportosan mentünk gyógytornara, az óvodába tornatermébe, mivel a sulinkét akkor építettek. Mezítláb kellett lenni, általában zokniban, de ha olyan volt azt is le kellett vennünk. Habár én kezdődő gerincferdüléssel mentem oda, meg kellett csinálni a ludtalpas feladatokat, és a többieknek is fordítva
2019. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6


Mi nyolcan-tízen voltunk egy csoportban és, annak ellenére, hogy más okok miatt jártunk, nagyjából hasonló gyakorlatokat végeztünk. Én is csináltam a többiek gyakorlatait és ők is az enyéimet. Csak annyi változás volt, hogy idővel nekem mezítláb kellett tornáznom, a csoporttársaimnak pedig nem. A mezítláb szigorúan azt jelentette, hogy zokni sem lehetett a lábamon.

2019. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk soha semmi ilyen nem volt. Gimiben általában kosaraztunk, általánosban meg körbe-körbe járkáltunk lábujjhegyen.
2019. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Nekem mindíg cipőben kell mennem.
2020. márc. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem suliban (már 36 vagyok), de pár éve, mikor jártam gyógytesire, ott pont mezítláb nem lehetett lenni, kellett zokni (sajnos). F
2021. febr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!