Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van lehetőség Leövey-be...

Van lehetőség Leövey-be átiratkozni fél évben?

Figyelt kérdés
11.osztályos 4-es tanuló vagyok,jelenleg az EAKI diákja vagyok ahol igazán kellemetlenül érzem magamat és sulit szeretnék váltani.Ha van erre lehetőség milyen követelményeket kell teljesíteni?

2019. szept. 20. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

11-ben egy jól összeszokott közösségbe már nem.nagyon szoktak átvenni diákot (persze volt már rá példa).

Javaslom hívjátok fel a sulit és kérjetek személyes találkozót hátha szimpi leszel nekik és átvesznek.

2019. szept. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt olyan évfolyamtársam, akit átvettek pont 11. félévben, de ő előtte is gimibe járt (és volt protekciója). Tőled lehet, hogy kérnének különbözeti vizsgát, de az a biztos, ha beszéltek az igazgatónővel. Ami gond, az sztem az, hogy nagyon tele vannak az osztályok, így meg kell fontolniuk, hogy kit vesznek át.
2019. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esély van rá, de az osztályok tényleg nagyon tele vannak. Lépj kapcsolatba a sulival
2019. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!