Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3 egyetemet is végeztem de...

3 egyetemet is végeztem de egyik se keresett meg soha diplomás pályakövetéssel-nem érdekes ez?

Figyelt kérdés

Nem érdekes az a helyzet, hogy bár három egyetemet is elvégeztem ráadásul időben jó eltoltan (90-es évek végén is, meg jó 10 évvel később is) de soha egyik se keresett meg hogy a végzettségemmel mire is mentem? Diplomás pályakövetésre gondolok.

Pedig még a lakcímen se változott az elmúlt 20 évben, sőt az a vezetékes szám sőt mail cím ami anno már 20 éve is élt most is él.

Tehát el tudnának érni-de nem is akarnak ezek szerint.

Azért ez elég érdekes nem?

Vajon azért nem keresnek mert „félnek“ a válaszomtól? Vagyis attól hogy a képükbe tolom hogy kb semmire se mentem egyik papírral se, ugyan dolgozom, de olyan helyeken aminek köze nincs a végzettségemhez.


2019. szept. 23. 11:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Az Egyetemeken van állásbörze. Arra kéne elmenni talán, mint otthon ücsörögni. :)
2019. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

" Egyetemeken van állásbörze."


Mire gondolsz? Állásbörze a műegyetemen van műszaki végzettségűeknek, a corvinuson a jogász közgazd végzettségűeknek ... de egy bölcsészkaron milyen állásbörze? Mindjárt levelet írok a hajdani egyetememnek és megkérdem a bölcsészkaron mikor volt utoljára állásbörze-lefogadom hogy még soha!

2019. szept. 23. 11:47
 3/29 anonim ***** válasza:
44%

"Vajon azért nem keresnek mert „félnek“ a válaszomtól? Vagyis attól hogy a képükbe tolom hogy kb semmire se mentem egyik papírral se, ugyan dolgozom, de olyan helyeken aminek köze nincs a végzettségemhez."



Ez őket nem érdekli. Nem az ő felelősségük. A tiéd. A képzést meghirdetik, ha oda mész és ott töltesz 15 évet, az miért más hibája? Értelmes ember fel tudja mérni, mit van értelme tanulni és mit kevésbé.

2019. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igazából 100%-og biztos hogy soha... de érdekes is lenne egy bölcsészkaron az állásbörze a csomó filozófia etika antropológia művszerv és hasonló diplomásnak.... ugyan milyen leendő munkáltatókat hívnál oda? A kutyának se kellenek az ilyen emberek.
2019. szept. 23. 11:49
 5/29 A kérdező kommentje:

" és ott töltesz 15 évet"



?? Már miért töltenék ott 15 évet????

Hol írtam én ilyet??

Igen három egyetemet is végeztem, de nem 15 évet töltöttem ott. Diploma 1, mely alatt párhuzamosan diploma 2, majd 10 év kihagyás és diploma 3. Képzési idő alatt.


???

2019. szept. 23. 11:50
 6/29 A kérdező kommentje:

"Ez őket nem érdekli. Nem az ő felelősségük. A"



Márpedig kell hogy érdekelje őket. És senki nem mondta hogy az ő felelősségük de kell hogy érdekelje őket és érdekli is-erről szól a pályakövetés, az államtól komoly pénzeket kapnak erre. Csak furcsa módon ez csak a műszaki jogi vonalon működik többynire.

2019. szept. 23. 11:56
 7/29 anonim ***** válasza:

Önmagával a bölcsész szakkal nem lehet elhelyezkedni. Az kevés. A bölcsészet egy alapozó a későbbi tanulmányokhoz. Például Biolgóia alapképzés. Ezzel még semmire sem mész. Nem tudsz vele dolgozni, de megkaptad az alapot, hogy mesterképzésre menj vagy esetleg utána doktorira. De már mesterképzéssel is tanulhatsz olyat amivel laborba vagy egyéb helyen dolgozhatsz. Az, hogy te 3 bölcsészetet elvégeztél, amik csak alapozók ne várj munkát! Ugyanazon az egyetemen menj mesterre és talán utána jobban lesznek a kilátásaid....


Ezt te szúrtad el...

2019. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Például valaki azért megy Biológia bölcsészetre, hogy utána mesteren Zooólogiát tanuljon és mellette állatorvosit is elvégez. Na ez egy ütős kombó. Erre való a bölcsészet.. Remélem most már megértetted. Addig is a McDonalds szívesen vár és hálás leszek, majd ha kiszolgálsz.
2019. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
A biológia az mióta bölcsészet?
2019. szept. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

"Biológia bölcsészetre,"


Ti mi a szarról beszéltek? Biol BÖLCSÉSZET?? HM?


Nevezzétek már meg nekem azt a felsőkt intézményt ahol Biol BÖLCSÉSZET oktatás zajlik....

2019. szept. 23. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!