Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Duplázásnál jár így többletpont?

Duplázásnál jár így többletpont?

Figyelt kérdés

Ha csinálok két emelt szintű érettségit, és az egyik nagyon jól sikerül. Duplázom egy középszintűvel, akkor még megkapom a másik emeltre a többlet pontot? Vagy csak akkor kapok többletpontot, ha a két emeltet duplázom?


Mármint, ha marad ez a rendszer...



2019. szept. 23. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Emelt érettségiért maximum 1x50 pontot lehet kapni.
2019. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

Első! Szerintem ezzel tisztában vagyunk.

Ám a válasz erre, igen

Én ugyan így csinálom, egy két változással.

Info közép & angol közép duplázva

Töriból emelt( hogy meg legyen az alap követelmény)

Plusz egy b2 nyelvizsga. Aztán egy c1 (ezért kapok egy 40 pontot)

Érdemesebb így érettségizni viszont van kockázat mivel lehet nem jól sikerül:/

És mielőtt valaki belekötne hogy c1-ért nem jár 40 pont

De jár. Utána kell nézni ennek is. Ha jól emlékszem a tanárok összefoglalták egy pdf-ben letőlthető doc.ba ezeket.

2019. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2!

Igen, csak amit te fogsz csinálni, az nagyon sok szaknál nem lehetséges. Például államtudományi, gazdasági, informatika, műszaki, orvos-és egészségtudományi, társadalomtudományi, természettudományi területeken ezt nem lehet megtenni.


Össze van szedve ez is egy dokumentumba, hogy mely képzési területekre, milyen érettségiket fogadnak el, és ahol lehetségesek az általad leírtak, ott azt írják, hogy “. A jelentkezés feltételeként bármely felsorolt vagy fel nem sorolt érettségi vizsgatárgyból egyet emelt szinten kell teljesíteni.” Ahol ezt nem írják, ott nem lehet így kihozni a dolgot.

2019. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi, javítom: gazdasági és informatikai képzés nem tartozik a felsorolásba.
2019. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Pontosan! És én gazdasági irányba is megyek:)
2019. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki nincs tisztába vele? A 2# vagyok.

Én igen. A hármas szintén viszont ő kijavította a hibáját. Nem tudom mi bajod van előző :/

2019. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!