Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE KKK levelezőn milyen az...

BGE KKK levelezőn milyen az órarend?

Figyelt kérdés
Láttam a felvin, hogy szombatonként és esetenként péntek délután vannak a levelezős órák, de kíváncsi lennék, hogy ez konkrétan hogy néz ki? Minden szombaton be kell menni? Átlagosan hány péntek délutánt ölel fel az oktatás egy félévben? Ha valaki a konkrét órarendjét is átküldi valamilyen formában, annak külön örülnék (vagy hogy hánytól hányig van bent). Főleg a kereskedelem és marketing alapszak érdekelne.

2019. szept. 25. 17:50
 1/4 anonim válasza:
100%
Minden szombaton van óra a szorgalmi időszakban. Általában 9 és 19 óra között, de attól is függ, hogy milyen tárgyakat veszel fel. Pénteken kb 3-4 alkalommal kellett bemenni, aznap 15-16 óra körül kezdődött az oktatás. De ez is tőled függ, ha nem veszel fel olyan tantárgyat, ami aznap van, akkor csak szombatonként kell bejárni.
2019. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Köszi a választ, ez engem is érdekelt. És tantárgyfelvételkor kiderül, hogy mi lenne pénteken, csak hogy ne vegyem fel? (csak szombat jöhet nekem szóba mint oktatási nap)
2019. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Igen, a tárgyfelvételkor kiderülnek az időpontok is.

Viszont van, amikor a kötelező tárgyakat is pénteki napokra teszik és akkor nem nagyon tudsz mit csinálni, fel kell venned, vagy nem fogod tudni elvégezni az egyetemet. De nem kötelező bejárni az előadásokra, nem nézik a hiányzást csak a gyakorlati órákon, azok pedig szombatonként vannak.

2020. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Engem az érdekelne, hogy az órák hogy vannak leadva, mármint azt tudom,hogy tömbösitve, de ez a valóságban hogy néz ki? Mert pl egy-két óránál már van időpont, de csak az hogy szombaton, és az nincs hogy azt az X órányi tananyagot pl 2 szombat alatt leadják, és akkor csak vizsga vagy zh van már az adott tárgyból? Vagy ezt pontosan hogy is kell elképzeni?


Köszi előre is!

2021. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!