Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogosan tartsák az iskolában...

Jogosan tartsák az iskolában a magántulajdonomat?

Figyelt kérdés

Igazából nem az enyémet vették el, mert én biztos nem adom a kezük közé.

Osztálytársamnak elvette az igazgatóhelyettes a telóját. Órán használta, DE a tanár engedélyt adott rá, hogy kimásoljon egy verset. Ekkor lépett be a helyettes, és szedte el sok embertől a telefont, úgy hogy senki nem használta.🙂 de mivel egy eredeti alkoholista büdös köcsög, beszedte őket. De a lényeg, hogy szülő veheti csak vissza, mikor mind felnőttek vagyunk. És haverom hogy kapja vissza, ha a szülei külföldön dolgoznak? Rajtuk kívül SENKI nem veheti át. Osztálytársam csinálta jól, szólt a faterjának a telómról, elvitte a helyettesnek, és egy k@rvaaa anyáááddal kezdte. Jól kiosztotta.. na de.. jogosan tartják a magántulajdonukat a suliban? A házirendben nincs benne, hogy a szülő veheti vissza, és addig amíg nem megy be érte, ott marad. Csak az van, hogy órai használat miatt beszedhetik.



2019. szept. 25. 18:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Magántulajdonunkat*
2019. szept. 25. 18:08
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Elméletileg, legalábbis én így tudom, nap végén, legkésőbb vissza kell adniuk.
2019. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
82%
Ha nem adjak vissza lopasart fel lehet jelenteni oket.
2019. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

NÁLAM, nyugodtan arcoskodhatnál, meg jöhetnél a jogaiddal.

Ha vissza is adnám, később megszívnád, mert kapnál olyan feleltetést, hogy csak na!

2019. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3#-as. Tisztelem az idősebbet, de aki velem szemét, az megjárja. Iskolán kívül lejátszuk, ahol nem állunk semmilyen viszonyban. Nem szeretem a habi embereket.🙂 Akármelyik tanár, megkereshet suli után, lerendezhetjük. Az illetőt is hívtam már, de kutya volt eljönni. Milyen érdekes hogy velem nem g#cisked¡k. Az osztályból 3-4 gyereknek van töke, és mer kiállni magáért. Érdekes dolog az, hogy aki egyenes, azzal nem mernek g#c¡skedni. És én ok nélkül nem arcoskodok, de ha belém kötnek, akkor persze igen.
2019. szept. 25. 18:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Az első kettőnek köszönöm az értelmes választ.🙂
2019. szept. 25. 18:52
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem jogosan vagy mérges a sulira. Nem sokat tanítottak neked nyelvtanból, illemből, tiszteletből. Az ő hibájuk, ha ilyen kis primitív maradsz. "Tartsák" Nézz utána a használatának!
2019. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Én is csak a szülőknek adnám vissza. Látni akarnám a saját szememmel azokat, akik ennyire elbuktak a gyereknevelésben.


Az osztálytársad "faterja" meg egy igazi tajparaszt, ha képes így beszélni az igazgatóhelyettessel. Nem csak a gyereke visszamaradott, hanem ő is.

2019. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sok az okos itt is. 😀 primitívnek nem mondanám magam. De inkább az legyek, mint kutya, aki hagyja hogy a földbe tiporják.😉
2019. okt. 6. 14:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Viselkedni kéne. Azt a kutyák tudnak, szóval azok már nem lehettek. Válassz valami egysejtűt inkább, és azt próbáljátok lekörözni, sok sikert! :)
2019. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!