Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Teleki Blanka Gimnázium...

A Teleki Blanka Gimnázium gyüjtőiskola?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek, a XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium egy gyüjtőiskola? És ha esetleg nem akkor mi a véleményetek a gimiről? Köszi
2019. szept. 25. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem gyűjtőiskola inkább egy közepesen erős gimnáziumnak mondanám.
2019. szept. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
25%
Szerintem igen. A Telekinek még ennyi idő után is csak a 100. helyre sikerült bejutnia. Ami azért mondjuk ki nem olyan jó főleg egy 3. Szent Istvánhoz képest. Szerintem is közepes, vagyis átlagos és hát ugye tudjuk, hogy Magyarországon az átlagok nem túl fényesek
2019. szept. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Gyűjtőnek semmiképp sem mondanám, inkább egy közepest alulról ütő sulinak.
2019. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
84%

Tízszeres túljelentkezés van, nagyon durván megválogattják a jelentkezőket körübelül épp, hogy bekerültem 4,5-ös átlaggal 70 pontos felvételivel. És ez a mostani évben volt tehát most vagyok 9.-es. Aki azt írja, hogy gyüjtőiskola az tuti, h nem oda jár.....

4,0-es átlag alatt vagy 50 pontos felvételi alatt kb. elzavarnak. Egy ált. sulis barátom kitünövel írt 50 pontos felvételit és esélye sem volt bekerülni. Nem mondom, h a legerősebb gimi de közepes bőven megvan.

2019. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó suli.
2019. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Teleki gyűjtőiskola, akkor a Xantus is az! Xantusba simán bejutott egy ismerősöm 50 pontos írásbelivel, Telekinek a közelébe se jutott...
2020. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!