Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veszprém milyen egyetemi...

Veszprém milyen egyetemi város és milyen maga az egyetem illetve a szórakozási lehetőségek, kollégiumi, egyetemi élet stb? (Pannon Egyetem)

Figyelt kérdés
2019. szept. 27. 16:17
 1/2 anonim válasza:
20%

Szia, hat en csak a szemelyes velemenyemet tudom elmondani, de Veszprem nem a legjobb hely, ha nagyon-nagyon bulizos vagy, van par lehetoseg, pl Geszti vagy DC, de ha osszehasonlitjuk Gyorrel vagy Pesttel, nincs azon a szinten. Az egyetem is attol fugg milyen kar milyen szakjara jelentkezel. Az MFTK bolcseszkart nem ajanlom, iszonyat nagy a szervezetlenseg, amit lehet adminisztracio szempontjabol elb*sznak, aztan jarkalhatsz te magad elintezni meg korrigalni a dolgokat.

Kollegiumok kozul eggyel van szemelyes tapasztalatom, az pedig a Hotel Magister. Nem ajanlom, sot. A heten kellett kikoltoznom agyi poloska miatt. Tele volt vele az agy, a vezetoseg pedig egyaltalan nem volt segitokesz az ugyben. Egy oskokori megoldast ajanlottak, hogy fagyasszam le az osszes cuccomat, aha. Csak arrol nem szoltak, hogy a petek siman tulelik az akciot. Ido kerdese mig az osszes szobaban megjelenik az a dog. Lakossagi bejelentest persze nem tesznek, csak szepen elsunnyogjak, eltusoljak a dolgot. Undorito.

Barataim jo velemennyel vannak a Kozponti, illetve a Nereus (almadi) kolirol is.

2019. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hát igen Győr és Veszprém között gondolkozom, valószínűleg gazdaság-vagy mérnökinformatikára akarok menni, de nekem se nagyon tetszett Veszprém, amikor ott voltam, csak elvileg könnyű kollégiumot találni meg jó ott az informatika oktatás, de győr sokkal jobban tetszik...nem vagyok annyira bulizós, de azért nyilván legyen jó a város is nem csak az oktatás, mert jobban is érzi magát akkor az ember szerintem
2019. szept. 27. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!