Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha önköltségesen vagyok, és...

Ha önköltségesen vagyok, és ez nem sikerül akkor kell fizetni?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a helyzetem.

Nem biztos, hogy kész lesz a szakdogám időben, illetve még vannak tárgyak is amiket teljesítenem kell.

Már befizettem a félév díját, azonban még passziváltathatom magam októberben. A tárgyakat szívesebben teljesíteném most, de ehhez a szakdolgozatosdihoz nem tudom mennyire lesz még lelki erőm.


Ha megcsinálnám a megmaradt tárgyakat most és csak a szakdoga tárgy marad következő félévre, és természetesen az államvizsga jövő félévben, akkor azt a félévet ki kell fizetnem?


Tudom, hogy hívjam fel a TO-t, de hétvége van és nyugtalanít ez a kérdés :/



2019. szept. 29. 02:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy ki kell fizetned, nem is értem a kérdést...
2019. szept. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy tárgy miatt azt a sok pénzt? Nincs erre valami megoldás?
2019. szept. 29. 05:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvastam már olyan lehetőségről hasonló esetben, hogy kevesebbet kell fizetni (talán kreditarányosan). Elsőkörben a Térítési- és Juttatási Szabályzatot nézd át (vagy valami hasonló néven futó dolgot), hátha találsz valamit erről, holnap pedig TO.
2019. szept. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ki kell fizezni. A díj félévre szól, nem kreditre vagy tárgyra.
2019. szept. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell kifizetni.

Akkor se kell fizetni, ha megvan a kurzus és csak vizsgázni mész.

2019. szept. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha abszolválsz, akkor nem kell fizetni tandíjat azért, hogy leadd a szakdolgozatodat.

Ha nem abszolválsz, akkor kell.

2019. szept. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!