Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges elődásokra bejárni...

Lehetséges elődásokra bejárni pl ELTEre vagy Pazmanyra külsősként?

Figyelt kérdés
Na nem mindig, de mondjuk 1-2x lehetséges? Vagy hülye ötlet?
2019. szept. 29. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Több egyetemre, főiskolára is jártam. Előadásra sztem tök simán bemehet bárki, aki tudja, hogy hova kell menni.
2019. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem nagyon érdekel senkit hogy ki van bent az előadásokon. Ha 100-200 vagy még több ember ott van akkor fel sem fogsz tűnni senkinek.
2019. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es ha katalogusos? 🤔
2019. szept. 29. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tovább adod a katalógust úgy, hogy nem írsz rá semmit.
2019. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Hivatalosan minden egyetem minden előadása nyilvános.

Szóval teljesen jogosan lehetsz ott.

2019. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehat akkor biztos nem vagnak ki onnan igaz? Na ez szupi, megnyugtato
2019. szept. 29. 20:07
 7/8 anonim válasza:
Pázmányra attól függ, hogy melyik karra gondolsz. Nálunk az ITK-n beléptető rendszer van, tehát oda nem tudsz csak úgy bemenni.
2019. szept. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Nálunk az ITK-n beléptető rendszer van, tehát oda nem tudsz csak úgy bemenni." - ezek a beléptetők érdekes problémát vetnek fel, hiszen az előadások nyilvánosságát jogszabály írja elő. Persze, ritka, hogy bemegy olyan is, akinek nem muszáj (bár több példát láttam már rá), de ha olyan a helyzet, én a biztonsági őrnek jelezném, és be kellene engednie.
2019. szept. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!