Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy tudtok ennyit tanulni?

Hogy tudtok ennyit tanulni?

Figyelt kérdés

Beleneztem az egyetemi anyagba(aok) es ott a latin mar most kikeszitett, egyszeruen en nem tudok magolni...

Akkor mi van?


2019. szept. 30. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem magolni kell, hanem érteni.
2019. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit kell erteni a csontok neven????? 😂😂
2019. szept. 30. 11:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát vannak szavak nyilván amit meg kell tanulni, de majd ha a csontok részeit fogod tanulni, abban lesz logika. Meg egy idő után rááll az agyad is majd, aztán ha magyarul tudod, mit is akarsz elmondani, azt el fogod tudni latinul is.
2019. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A magyar oktatás az értelmetlen magoláson alapszik. Ha nem megy, el vagy ásva. Ne válassz olyan szakot ahol latin van..Esetleg irány Anglia, ahol fényévekkel jobb és gyakorlatiasabb az oktatás.
2019. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na mindegy azert beadom a jelentkezest :D
2019. szept. 30. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól gondolom hogy eüs szak?

Ha van biosz emelted akkor nem nehéz, persze kb 4. anat után olyan jött ami nem volt fakton de a latin tisztára logikus megfogod tudni tanulni a szavakat, csont-, tesztrészeket, ha tényleg ezt akarod csinálni. Ha csak amiatt jönnél orvosira mert sokat keres és nincs semmi elszántság és valamilyen szintű kötődés a szakma iránt, akkor az első 1-1.5 évben kiesik az ember. Ez igazából a te dolgod de most ilyenekre pazarolni állami félévet szerintem hülyeség. Persze ha nem ez áll a háttérben akkor nyugodj meg menni fog, én nagyon vártam hogy növények helyett végre humánbiológiával foglalkozhassak és szinte “imádtam”, hogy itt végre “csak” csontokat kellett tanulni

2019. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
orvosi
2019. szept. 30. 16:43
 8/8 anonim ***** válasza:
A példám az pont orvosi és sajnos, nem sajnos pont a volt évfolyamtársaim😅
2019. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!