Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pályakezdő tanár vagyok,...

Fritty kérdése:

Pályakezdő tanár vagyok, gyakornok. Hogy èljek meg a bèremből?

Figyelt kérdés
Világosítsatok fel èn vagyok a hülye vagy az egèsz rendszer? 17 èvet tanultam 130 ezret keresek. Falun mèg csak-csak kihúzok egyik hónapról a másikra, de hogyan jussak előre? Ház, autó vásárlásról nem is beszèlve....

2019. okt. 1. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nehéz.

Ha van párod, vele együtt talán könnyebb, ha ketten vagytok, néhány nagyobb költség (elsősorban a lakhatással és rezsivel kapcsolatosan) legalább megoszlik.

Ha egyedül vagy, alighanem pályát kell módosítanod, mert egyedül a 130 ezerből nagyon nehezen fogsz boldogulni, éhen halni sok, de előre jutni kevés.

Szégyen hogy ilyen a pedagógusok bérezése.

2019. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a vicc amin sajnos nevetni nem tudok hogy szinte minden haver jobban keres mint èn. Gyárban, ètteremben stb. Igen jól mondod èhenhalni sok, de ebből megtakarítani hogy lehet? Ráadásul óráim úgy vannak hogy plussz munkát sem igazán tudok vállalni... :/
2019. okt. 1. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Akkor miert nem mesz el gyárba etterembe ahol a tobbiek jol keresnek? S ha majd a paroddal gyujtotok ossze penzt vissza mesz tanarnak. Mas megoldas megis mi lenne?
2019. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
17evet hogy tanultal?
2019. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Mikor jelentkeztél tanári szakra, valószínűleg ezeket a szempontokat is figyelembe vetted. Nem értem, hogy ezek a kérdések miért most merülnek csak fel?

Nekem az összes tanár ismerősömnek van egyéb pénzkeresési lehetősége, illetve magánórákat tart stb.

2019. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
#3 Mondjuk lehet nem mindenkinek az az életcélja hogy gyári munkás legyen...
2019. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4+1 èves egyetem, nem Magyarországon, Szerbiában. Úgy jön ki a 17 èv
2019. okt. 1. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:
6 nak. Oke nem az volt a celja sok idot szant a celraja de a körülményeivel nincs megelegedve. Akkor dontson alom allasa es alig van pénz vagy gyar es mellette ad orakat es gyujti a penzt es egyszer csak ott hagyhassa
2019. okt. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!