Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi az oka, hogy sokan szidják...

Mi az oka, hogy sokan szidják a Pázmány jogi karát?

Figyelt kérdés
Főleg eltésektől hallom, némi irigységet vagy sznobságot látok benne... mégis mi a komoly baj Magyarország második- némely években első legjobb jogi karával? Azon kivul, hogy kuka minden egyetem nemzetközi szinten, mert azt már sokat hallottam eltésektől...

2019. okt. 2. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Irigység és sznobság, az én szemétdombom jobb mint a te szemétdombod; ebben az orszgában az egyetem csak a papír miatt kell, maga az oktatás tök 19. százdi akármelyik jogi karra mész..
2019. okt. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
1-es totális igazság. A magyar jogi karok tényleg nullák a külföldi jogi karokhoz képest minden téren. A hallgatók nincsenek megszűrve, a követelmények alacsonyak. Így olyan szintű a felhígulása ennek a szakmának, hogy én szégyenlem magam már jó pàr év jogi tapasztalattal a hátam mögött, sajnos ide jutottunk.
2019. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!