Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen nem csináltam...

Egyetemen nem csináltam házit, lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy gyakorlati órám, amire volt feladva házi. Nem is konkrétan a tananyaghoz kapcsolódó házi, tehát lényegében semmit nem veszítek azzal, hogy nem csinálom meg, de mégis kicsit félek. Nem beadandó, nem lesz osztályozva, egyszerűen csak egy kis apró feladat, ami érdekességként lett feladva.


Még bennem vannak a gimis emlékek, hogy esetleg körbemegy a tanár és végigkérdezi, hogy ki csinálta meg, ki nem... stb.

Ez mennyire jellemző?


Az ok amiért nem csinálom meg az az, hogy nem tudom megcsinálni, internet segítségével sem, ráadásul a feladat sem egyértelműen lett feladva, csak random be lett nyögve az óra végén, hogy csináljunk majd egy ilyet kövi órára.


Nem akarom kihagyni az órát, mert gyakszi és fontos tárgy, de nincs kész a leckém és félek.


2019. okt. 2. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Csak csinalj valamit mert van olyan tanar aki ezt is nezi. Ha nincs kesz rossz pont
2019. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Osztályzáskor lehet, hogy emiatt kevesebbet kapsz. megjegyzik az ilyesmit. Egyszer elnéztem a dátumot, és nem csináltam meg, igaz, az beadandó volt, és emiatt a többi teljesítményemtől függetlenül elégségest adott, nem engedte meg, hogy pótoljam, azzal, hogy meg kellett volna tulajdonképpen buktatnia. Az előző félévi átlagom 4,8 volt, szóval nem az a bukdácsolós.
2019. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek, valamit gyorsan dobj össze, mert egyesek mindig a fejedhez fogják vágni és lehúznak minden vizsgánál.
2019. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom mi a feladat, de holnapig egy fél szakdogát is megírhatsz...

Ne szórakozz egyetemen tanárokkal, mert ha egyszer kinéz magának, halálra fog szivatni.

2019. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el, ha csak ilyen plusz feladatrol van szo, lesznek meg rajtad kivul masok akik nem csinaljak meg. Emiatt ne parazz, ez mar nen kozepsuli, egyetemen az ember sajat maga erdekebn csinal lecket, nem a tanarnak. Nem ezen fog mulni a felev cegi jegyed :)
2019. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk volt egy elég genyó tanár aki folyamatosan megjegyzéseket tett arra aki nem csinált házit meg gyakorlaton direkt őket szólította fel a feladatoknál hogy akkor mondják hogy kéne megoldani ha már otthon nem gyakorolták. Szóval valamit dobj azért össze max ha rossz azt mondod félreértetted a feladatot, de az ilyen szemétkedős tanároknak jobb nem a radarjára kerülni. Hiába egyetem itt is vannak lökött tanárok.
2019. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Mi a feladat?
2019. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Mi a téma? Hátha van valamelyikünknek az archívumban. Én mindent elmentettem.
2019. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy akkor inkább nem megyek be órára, egyszerűbb.
2019. okt. 3. 08:04
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
persze, sokkal egyszerűbb mint megírni a házit... xD
2019. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!