Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem épületébe be leeht...

Egyetem épületébe be leeht menni, ha nem jársz oda?

Figyelt kérdés
Esetemben halasztok, de fáztam ma, úgxhogy bementem a társalgóba egy órára. Egy hülye ügyintézó meg megtalált, hogy mit keresek ott...
2019. okt. 3. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom még az előadások nagyrésze is nyilvános, nemhogy az épület.
2019. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet menni minden további nélkül. Azt meg hadd ne higgyem el, hogy egy ügyintéző ránézésre tudja rólad, ki vagy és azt is, hogy passzív féléven vagy. Vagy arról van szó, hogy bárki ült volna ott, elzavarta volna, mert éppen olyan napja van, vagy kicsit sokat képzelődsz.
2019. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Kamu. Jobbat találj már ki. Mégis honnan tudná az ügyintéző, hogy te odajársz vagy sem.
2019. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ismer engem. Sőt még beszélgetni is szokott velünk, mert az egyik barátnőmet már korábban is ismeri.
2019. okt. 3. 15:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hol van ott társalgó?
2019. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Na megint egy kitalált kérdés, a Nekeresdi Katolikus Népfőiskoláról aminek a mindössze 50 hallgatóját az ügyintéző ránézésre, és név szerint is ismeri, a kérdezőre pedig rászállt.

Valódi egyetemen azt sem tudják, hogy kivagy, de ha tudnák sem törődnének veled. Az egyetemi előadások nagy része ráadásul nyilvános, bárki bemehet.

2019. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez az a kérdező, aki az ország legkisebb egyetemén van, ahol mindenki ismer mindenkit és már többször kiírta, hogy röhögnek rajta, ha bemegy a suliba meg az ügyintézők is röhögnek a jegyein meg egymásnak mutogatják. :DDD
2019. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Dr nost mit nem értesz azon, hogy ismer, tudja ki vagyok... Sőt fénymásolninis azokott nekem
2019. okt. 3. 15:51
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Ok.
2019. okt. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Kérlek írd ki még 20x minimum, mert nem unom ám egyáltalán!!!
2019. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!