Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Szegedi középiskola vélemények? :D

Tömorkény,Radnóti és Deák vélemények?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Szeged, középiskola, Tömörkény, Radnóti

okt. 6. 11:34  Privát üzenet  

A válaszok
Jekő Janka nevű felhasználó válasza:

Attól függően válassz, hogy mik a céljaid. A Tömörkény köztudottan a művészetekre helyezi a hangsúlyt, a Deákról sok mindent nem tudok mondani. Én elfogult vagyok a Radnótival szemben, hiszen én is ide járok. Én nagyon szeretem, a tanárok és a közösség is szuper!

# 1/3Időpont okt. 22. 19:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi szépen 😚

# 2/3Időpont okt. 24. 17:47 Privát üzenet
A Tömörkénybe semmiképp NE jentkezz! Én oda jártam (most végeztem 2019ben) és gyűlöltem. Kivételezések, megszégyenítések stb folyik ott, de nagyon durván. És nem csak azért mondom mert velem ilyenek voltak, hanem kb a fél osztályomnak ez a véleménye. A tanárok nagyon szemetek, borzasztóan, arra mennek hogy tudnak veled kiszúrni, megbuktatni, sőt akár hogy tudnak kirúgatni az iskolából. 19/L

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 31. 13:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Békés megyében élek és építészmérnök szeretnék lenni. szerintetek melyik középdulit kéne választanom?
Létezik Magyarországon olyan középiskola/gimnázium ahol kártyával beléptetős rendszer van mint a gyárakban?
Komárom-Esztergom megyében tudtok olyan gimnáziumot ahova átvesznek most 11. ben?
Hi egy hetedikes lany vagyok es nem tudom minek es hova tanuljak tovabb Eddig 6 eve kituno voltam Igazan megfogott az az Ugyved es a Pszichologus es meg ami erdekel az a...
Mi a véleményetek arról, hogy jövőre sokkal nehezebb lesz bekerülni a felsőoktatásba?
Jó média középiskola?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!