Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki pszichológiát választott,...

Aki pszichológiát választott, lenne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

Megérte? El lehet ezzel helyezkedni mesterképzés után?

Mennyibe került, mire végeztél egy alap eszközkészlettel?

Másodszor is ezt választanád?


Alapképzés végén vagyok és kétségeim vannak, hogy mi értelme. Semmi gyakorlatiasság, csupa történelem és elméletek, "gyakorlatokon" meg rizsa hegyek. Kissé csalódott vagyok, megmondom őszintén, több tudományosságot vártam.


Ti hogy gondoljátok, jó a képzés? Ez ilyen és én tévedtem, mikor előfeltételezéseim voltak?



2019. okt. 6. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemen vagy?

Én most végzem a harmadévet és én is próbálok orientálódni :D

2019. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Nehezen.

Több millió forint.

Nem.

2019. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a mestert de még mindig így gondolkozom ezekről sajnos.
2019. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintetek akkor nem éri meg elkezdeni? Én most gondolkodom rajta, mert gazdaságin vagyok de nagyon nem érdekel és a pszicho meg jobban vonzana
2019. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha van 15+ éved és pár milliód félretéve, akkor persze. Ha csak mesterig tervezed csinálni, akkor nem.
2019. okt. 16. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!