Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Járhatok úgy msc-re, hogy a...

Járhatok úgy msc-re, hogy a bemenethez szükséges krediteket egy olyan képzésen szereztem meg, amit még nem fejeztem be, de máshonnan van diplomám?

Figyelt kérdés

Van már alapszakos diplomám, egy teljesen más területen, az a szak nem egyenes bemenet a mesterszakra. Meg vannak adva bizonyos kreditek, amiket teljesítenem kell a mester előtt. Két éve elkezdtem egy másik alapszakot, ez a mesterszak alapszakos párja, így egyenes bemenet. Viszont még van másfél évem belőle, tehát diplomám nem lesz addig. Ellenben ezen a szakon eddig megszereztem annyi kreditet, amennyi szükséges ahhoz, hogy felvegyenek mesterre.


Úgy szeretném csinálni, hogy lerövidítem a képzési időt pár évvel azáltal, hogy párhuzamosan végzem estin a mestert, nappalin az alapot... Ehhez viszont az kell, hogy mesterre az előző diplomámra alapozva vegyenek fel, a mostani alapszakon teljesített kreditekkel.


Ha mindkét szakról adok be kreditigazolást, de csak az egyik szakról van oklevelem, azt elfogadják együtt? Vagy ez nem járható út?


2019. okt. 8. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2019. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
update: Megkérdeztem az egyetemen és de.
2019. okt. 9. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!