Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, gimnazisták. Ti...

Egyetemisták, gimnazisták. Ti mit szoktatok reggelizni?

Figyelt kérdés

Már egyszerűen fogalmam sincs mit egyek... utálok is reggelizni.

Ti, akik egyedül (aka szülők nélkül) éltek, mit szoktatok reggeli eledel gyanánt magatokhoz venni, hogy az új napot kicsattanó energiával kezdjétek, és ne éhezzetek meg már 9 óra 25 perckor?:))


2019. okt. 8. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Zabkását eszem. 5 perc alatt kész és indulás előtt megeszem otthon.
2019. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
bundáskenyér, rántotta, melegszendvics, főtt virsli mustárral, péksütemény, különböző szendvicskrémek(kolbász, sonka, padlizsán, lencse, gomba stb)
2019. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Lágytojás piritóssal, purpur kenyér saját készítésű mogyoróvajjal és eperlekvárral, sima szendvics zöldségekkel, zabkása minden jóval
2019. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Barackoshányás ***** válasza:
86%

Müzli, zabkása, szendvics, péksüti


Én mondjuk megéhezek, el nem tudom képzelni, más hogy bírja ilyenekkel a délelőttöt

2019. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

Úgy, hogy a zabkásám nem cukros, és napi 5x eszem, egészségesen. Normál esetben nem baj, ha 10kor éhes vagy, akkor jön a következő étkezés amúgy is. Tízórainak hívják.


Te miket eszel? Hányszor egy nap? Kiegyensúlyozottan étkezel?

2019. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Előző este megkenek egy zsemlét körözöttel vagy krémsajtal és azt viszem másnap reggel. Az 1.óra előtti szünetben megeszem a folyosón.
2019. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Zabkása,előző este megcsinált tejberizs, virsi

Ha nincs időm akkor út közben veszek pizzát, péksütit, szendvicset

2019. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Meglepő, hogy mennyi válaszban olvasható a zabkása!:) én nem szeretem, nekem mit ajánlanátok helyette?😃

(Mik ezek a lepontozások?)

2019. okt. 8. 22:31
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Bármilyen müzlit sem szeretsz? Joghurtba belekeverni esetleg :) vagy a klasszikus szendvics ami még opcio :)
2019. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz kérdés ez, mert csak mikróm van. Szoktam enni hajàban főtt krumplit, zabkàsàt, diós tésztát, szendvicset, virslit, néha pèksütit.
2019. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!