Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Titeket hány ponttal vettek...

Titeket hány ponttal vettek fel anglisztikára? (államilag támogatott)

Figyelt kérdés
Végzős középiskolás vagyok és nem tudom, hogy emeltezzek-e magyarból vagy nem éri meg strapálni magam. Főleg olyanok válaszát várom akik nem rég kezdték az egyetemek (~2018, 2019). (Szándékozom ezt még egy továbbtanulási tanácsadóval is hamarosan átbeszélni, de érdekelnének a ti személyes tapasztalataitok is.)

2019. okt. 8. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem idén 396 ponttal vettek fel Szegedre, de 360 volt a ponthatár talán. Ide nekem elég volt egy 87 százalékos angol emelt, de ez attól is függ, hova szeretnél menni. Az Eltére pl. eddig éveken keresztül 410 felett volt, idén az is lement 390-re. A többit nem tudom, de ennél sokkal több biztos nem lesz, úgyhogy én inkább egy erős angol emeltet és erős magyar közepet próbálnék.
2019. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az erős angol már megvan (93%) és tanárokkal való beszélgetés után én is úgy gondolom, hogy inkább jó közepet próbálok!
2019. okt. 14. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
A 93-hoz gratulálok! További sok sikert :)
2019. okt. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!