Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakközépiskolákban minek van...

Szakközépiskolákban minek van szalagavató?

Figyelt kérdés
Az ember állomány nagy része úgy is megy a szellemi süllyesztőbe
2019. okt. 8. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
S mi köze van a kettőnek egymáshoz?
2019. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szalagavatónak valamiféle jelentéssel kellene bírnia. Most egy olyan suli ahol a diákok 95% se fog továbbtanulni?
2019. okt. 8. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:

A szalagavató manapság azt jelenti, hogy a lányok többsége keringőzni akar. Ennek aztán tényleg nincs köze a továbbtanuláshoz. Engem nem zavar.

Azért nem írnék le mindenkit aki szakközépbe jár.

2019. okt. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Mi a jó isten köze van a szalagavatónak a továbbtanuláshoz? Idióta..
2019. okt. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne? Ők is akarnak ünnepelni.
2019. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert az egy buli, ünneplik, hogy 12 évet már lenyomtak a magyar oktatásban. A továbbtanulàsnak ehhez semmi köze, nem is értem, hogy raktad ezt össze. Igazából ott még az is ünnepel aki nagyon jól tudja, hogy vizsgáik sem fog eljutni, nekem is volt ilyen osztàlytàrsam.
2019. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A továbbtanuláshoz semmi köze.


Mi öten vagyunk az osztályban, hárman táncolnak, egy csak nézőnek megy, mert nem tudja finanszírozni, én meg el se megyek.


Szerintem több értelme lenne, ha az érettségiző évben lenne, ami nálunk, következő évtől számítva 2 év. Vagy egy, ha azt nézem, ennek a hónapnak a végén lesz.

2020. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!