Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Ha nem megyek be emelt érettségire történik valami?

Tavaly,11.végén megcsináltam előre hozottan az angol középszintű érettségit. Most vagyok 12.-es és jelentkeztem októberi emelt angol érettségire és csak utána derült ki,hogy nekem nem kell a továbbtanulásomhoz mert foszk-ra megyek. Azt tanácsolták nekünk,hogyha az írásbeli rossz lesz,akkor szobelire ne menjünk be. És ha én irasbelire nem megyek el,történik valami?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, érettségi, angol

okt. 9. 18:53  Privát üzenet  

A válasz
Nem lesz semmi, megvan a közèpfokú vizsgàd, tehát max egy lapot kapsz, hogy az emelted érvénytelen.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont okt. 9. 21:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi történik, ha nem megyek el érettségire?
Mi történik, ha nem megyek el az emelt német szóbeli érettségire?
Mi történik, ha nem megyek el egy szintemelő érettségire, de mar jelentkeztem?
Mi történik ha nem megyek el szintemelő érettségire?
Mi történik, ha nem tudok elmenni az írásbeli érettségire? Bukásnak számít?
Mi történik ha nem megyek el érettségire?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!