Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EAKI, Kürt, Poli vélemények?

EAKI, Kürt, Poli vélemények?

Figyelt kérdés
Leginkabb az érdekelne hogy a tanárok milyenek, milyenek az órák, tovább lehet e onnan tanulni ha teszek érte? 10. félévkor váltanék.

2019. okt. 10. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A piliban 750 ezer egy tanév. Biztosan ezt akarod?
2019. okt. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az ára érdekel, köszönöm, hanem az, hogy milyen az oktatás.
2019. okt. 12. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:
A Poliban szuperek a tanárok, és ha valaki akar, akkor tovább is tud tanulni. A hangulat is tök jó, a suli 1-2 évében még nem nagyon tudnak mit kezdeni a diákok a hirtelen jött szabadsággal, és nincs túl nagy fegyelem. De 10-dikben már elég motivált a többség, és megtanulják, hogy érdemes odafigyelni. Nem a tanárokon múlik a továbbtanulás. Ha megvan a belső motiváció, mindenben támogatnak, segítenek. A Kürtbe ne menj, én csak nyílt napon voltam, és rémes volt. Ennyi motiválatlan gyereket egy helyen még nem láttam (tisztelet a kivételnek). Ha tovább akarsz tanulni, nincs könnyű dolgod, mert a többiek lehúznak, és folyamatosan dumálás miatt nem is tudsz figyelni. A tanárok egyébként nagyrészt jók, érdekes órákat tartanak, csak hát nemigen tudják felkelteni a diákok érdeklődését és kivívni a tiszteletüket. A harmadik sulit nem ismerem...Szóval a Polival jársz a legjobban szerintem.
2019. okt. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül amúgy a Polit választottam, és életem legjobb döntése volt ide átjelentkezni!!
2021. jan. 25. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!