Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítség! Milyen irányban...

Segítség! Milyen irányban induljak el? Érettségizem

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta beszédes,cserfes vagyok és kreatív.Szép énekhangom van,Ének-Zene tagozatos osztályban jártam 4.osztályig.A sulis rajzkiállításokon dobogós lettem.

Jó a nyelvérzékem,szeretem tanulni az idegennyelveket.Tavaly 86% os angol középszintű érettségit írtam előrehozottan, készülök az emeltre.


Magyarból 4

Matekból 2-3

Töri 3

Rajz művtöri miatt 3 amióta ide járok(nem minősitenèm a tanárnő)

Német 4 jelenleg

És föci 4-5


Egy református gimmibe járok, utolsó évem.0.évfolyamon kezdtem egy közgazdasági gimmnázium turisztika szakán,2 év után átmentem oda ahol most vagyok.


Nem tudom eldőnteni mit válasszak,kicsi korom óta nagy a nyomás hogy ne a művészeti pályára induljak el,hiszen abból nem lehet mesélni.


Nagy valószínűségel visszakanyarodnék a turizmus irányába, de rettegek a matektól, ha egyetemről van szó


Bölcsészettudomány,

Anglisztika

Gondolkodtam de


Gazdaságszakok off

Ha nem produkálok 3 jegynél jobbat matekból


És a turizmus is manapság túlkapos lett, mindenki szervező vagy idegenvezető akar lenni


Irodai munkát pedig nem szeretnék végezni mint recepciós...



2019. okt. 12. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt vedd figyelembe, hogy az anglisztika szakon van angol irodalom és történelem is, a jegyeid alapján nem tudom ezek mennyire érdekelnek.
2019. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Engem érdekel a történelem és a magyar is.Miért ne érdekelne?

Magyarból 4,töriből erős hármas vagyok jelenleg.

2019. okt. 22. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!