Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sírógörcs egyetem alatt?

Sírógörcs egyetem alatt?

Figyelt kérdés

Most vagyok másodéves és ma rámjött egy erős sírógörcs itthon. Hogy nehéz,hogy elegem van és soha nem fogok már lediplomázni,belegondoltam a vizsgaidőszakba is hogy 8 vizsgám lesz és kiborultam. Csak sírtam és sírtam. Hogy meg fogok bukni , nem fogom tudni végigcsinálni.( igazából 3-4-5 jegyeim vannak,de 2 tárgyból buktam tavaly amiket idén nem tudtam felvenni újra)

Szóval teljesen kész voltam.

Szoktatok ti is így lenni? Vagy valami gond van velem.

21L



2019. okt. 14. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Realista vagy, nincs bajod.


HA, úgy érzed nem fog menni, akkor beszélj az oktatóiddal és a családdal, és időben lépj ki!


Végezz egy jó szakmát, vagy állj rendőrnek vagy katonának.

2019. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szeretem az egészet,képes vagyok rá és már gyakornokoskodom is a szakmában,szóval igazából nincs gond. Csak rámjött a para a két elmaradt tárgy miatt és a rengeteg határidő, teendő,felelősség miatt.
2019. okt. 14. 17:19
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem összenyom a sok dolog.
2019. okt. 14. 17:19
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Jó lenne, ha tudnál valakivel beszélni az aggodalmaidról, szerintem sokat segítene. Ha nincs senki, aki meghallgat, akkor pszichológus.
2019. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy van ilyen. Mindenki kiborul néha. Az 1. óriási butaságot ír, szerintem direkt. Én a pszichológust is túlzásnak tartom egyenlőre, de ha ismétlődne az eset, érdemes elgondolkodni rajta.
2019. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
A pszichológust csak azért írtam, mert lehet, hogy a kérdező nem tudna mással beszélni.
2019. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
A pszichológust nem akkor kell megkeresni, amikor már kikészült. Ilyenkor még tud segíteni, ha kiégett és depressziós lesz, akkor már nem.
2019. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normàlis, én érettségi előtt hónapokig ebben az állapotban voltam(tudom, nem egy vizsgaidőszak, de nekem akkor az egy kivègzèssel ért fel), hidd el, ha túl vagy rajta nagyon felszabadult leszel és meg fogsz könnyebbülni. Az is segítene, ha kiöntenèd a szived valakinek, barátodnak, szüleidnek, bárkinek akivel közeli kapcsolatot ápolsz.

Sok sikert!

2019. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Én is pont így vagyok mostanában. Ma írtam 2 zh-t és nem lett meg egyik sem :( Most vagyok negyedéves a négy éves szakon, de még nem látom a végét az egésznek. Túl sok az anyag meg nehéz is, és nagyon kevés az idő mindenre. Úgy látom hogy ennek sosem lesz vége :(
2019. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legjobb, hogyha olyannal beszélsz erről, aki megérti, mert ugyanabban a cipőben van, pl ugyanarra a szakra jár. Akkor tudjátok egymást támogatni
2019. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!