Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri a plusz egy év középisk...

Megéri a plusz egy év középiskolában?

Figyelt kérdés

Nem vagyok eléggé egyetem érett sok mindennel le vagyok maradva, az idő meg túlságosan kevés.

Egy jobb egyetemre szinte lehetetlen, hogy bejussak.

Matekból legit meg tudnék bukni.


2019. okt. 14. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát egyetem előtt ki is hagyhatsz egy évet. De ugye ha most ben lesz jó az érettségid, akkor javítana már csak fizetve lehet. Szóval lehet megéri megbukni.
2019. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megbuksz, az is benne lesz a pontszámodban. Még csak október van, ennyi idő alatt ötöst így írhatsz matekból!
2019. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért meg ne bukj, ha nem akarsz egyetemre menni rögtön maradj valami képzésen, én sem mentem egyből egyetemre, még addig sok tervem van, az egyetem meg csak megfosztana ezektől a tervektől.
2019. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!