Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek a legrosszabb általános...

Melyek a legrosszabb általános iskolák Magyarországon?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Őrmezei Általános iskola (Menyecske utca)
2019. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
60%
Jajj, azért nem. Oda jártam 8 évig és az osztályomból pár embert leszámítva én szerettem. Jók voltak a tanárok, a programok, összességében a diákok, a tanítás. Bár tanulni kellett, nem is keveset, de hol nem? (Különben aki akar tanulni az bárhol tud.)
2019. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Kazinczy Ferenc általános iskola
2019. okt. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

#2

8 évig jártam oda. Minden nap megaláztak, vertek, tönkretették a cuccaimat, és engem is, s ehhez a tanárok asszisztáltak! Tudtak mindent, de azért alacsonyabb magatartás jegyet kaptam, mint azok, akik összevertek, kegyetlenkedtek velem. Úgyhogy nekem te ne mondd, hogy jajj, nem, hanem simán oszd meg a tapasztalataid, ha úgy gondolod, elvégre nem a kérdésre válaszoltál amúgy. Azóta pánikbeteg vagyok és posztraumatikus stressz szindrómás. Ennyit erről. Pont.

2019. okt. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
#2 Mikor jártál oda? Tán az egyik bántalmazóm vagy???
2019. okt. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Hajós Alfréd Alt. Iskola. XX.kerulet

Szép az életed kerüld el, de messzire.

Bunkó tanárok, akik úgy beszélnek a gyerekekkel mint a kutyával.

2019. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín iskola a XI. kerületben. Azt hiszem az első válaszoló is azt írta, de nem biztos, mert ez a Vőfély utcában van. Nekem csak gondom volt vele. A gyerekeimet kivettem két év után, mert akkor derült ki, hogy mik a bevált büntetési módszerek... Nem kívánom senkinek. Persze nem kínzókamra, de senki nem szereti, ha a gyerekeivel rosszul bánnak. Szépen próbáltam fogalmazni. Amellett nem messze van a Fehér iskola, az tökéletes eddig. 3 éve ide járnak, nincs semmi atrocitás, korrektek a tanárok.
2019. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
79%
Templom Téri Német nemzetiségi általános iskola
2019. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Eötvös József Általános Iskola(Angyalföld). Bár a tanárok többsége nem rossz,az osztálytársaim miatt lehetetlen volt figyelni az órán,nem tudtak haladni az anyaggal. Ezért a gimiben nagyon meg kell küzdenem,hogy behozzam a lemaradásomat.Amúgy az osztálytársaim között voltak cigányok is,de többségük nem vot az
2020. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
91%

Higher life academy and elementary school😔

Nem szeretek suliba járni, de szerencsére én már nem az általános iskola részben tanulok, hanem az akadémián.

2021. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!