Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Blanka gimnázium,...

Teleki Blanka gimnázium, véleményetek?

Figyelt kérdés

Milyen a közzöség? Nyelvi előkészíős biológia-kémia osztályban az angol nyelven kivűl van lehetőségünk második nyelv tanuláára? Ha igen melyekre? Nehéz bekerülni? Aki esetleg oda jár, jól érzi ott magát?

Köszönöm előre a válaszokat!


2019. okt. 16. 16:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, *előkészítős *kívül *tanulására
2019. okt. 16. 16:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Halii. Én oda járok és szerintem nagyon jó a közösség. És kötelező a második nyelv ami lehet :német, francia, olasz. Szerintem nem nehéz bekerülni ha készülsz a szóbelire és ísz egy 60-65 pontos felvételit. Ezekkel a pontokkal szinte biztos, hogy bent vagy😊
2019. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Végül oda adtam be a jelentkezésem, de nagyon félek, hogy nem fogok jól kijönni senkivel :/. Jó a közösség?
2019. nov. 17. 23:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj, nem olvastam csak a második felét😅
2019. nov. 17. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!