Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem orvosi...

Debreceni Egyetem orvosi felvételi 2020?

Figyelt kérdés
Felvételizek az orvosira. Jövő hét csütörtökön megyek az emelt biológia érettségire. Jövő májusban emelt fizikából szeretnék érettségizni. Van egy emelt angol érettségim amivel kaptam egy középfokú nyelvvizsgát is. Mit tanácsoltok, mit lenne érdemes csinálnom, hogy az 50 ponton felül több plusz pontom legyen? Csináljak egy felsőfokú nyelvvizsgát szintén angol nyelvből, vagy vállaljak be egy másik emelt érettségit a bioszon és a fizikán kívül? El nem tudom képzelni hogy lesz ez jövőre...
2019. okt. 18. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme több emeltnek, mert azt nem fogják számítani. Nyelvvizsgának van értelme!
2019. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+1 szavazat a nyelvvizsgára!
2019. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Remélem nem gond hogy ugyanabból a nyelvből lenne, a németet már nem tudom rövid idő alatt felhúzni felsőfok szintre.


A Cambridge nyelvvizsgát elfogadnák? Nekem ez szimpatikus, mert angolul is olvasok már orvosi szaklapokat, és lehet tenni olyan vizsgát ami erre épül, ha valaki külföldön is akarna dolgozni.

2019. okt. 18. 17:02
 4/5 anonim válasza:
Csinálhatod angolból és én úgy tudom, hogy a Cambridge az egyik legjobb nyelvvizsga az országban szóval biztos elfogadják :) (és elvileg nem is kaphatsz többletpontot emelt érettségiért pontot mert a max. adható az 100)
2019. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy emelt matekot bevállaltam volna még az átlagjavítás miatt, de lehet már sok lenne tavaszra a fizikával együtt.
2019. okt. 22. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!