Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kémiai laboratóriumi szakasszi...

Kémiai laboratóriumi szakasszisztens szeretnék lenni, mit kell elvégeznem ehhez?

Figyelt kérdés
Ugyanis ahogy nekem a sok keresgetésből lejött, el kellene végeznem egy Gyakorló klinikai laboratóriumi szakasszisztens képzést, hogy kémiai lab. asszisztens legyek? Jól értelmeztem ezt? kicsit összeszedetlennek érzem, ugyanis mindenhol máshogy van megnevezve.. (pl, ha rákeresek, hogy kémiai lab. szakasszisztens, akkor azt írja, hogy emelt szintű szakképesítés, amit úgy értelmeztem, hogy kell legyen egy alapszakképesítésem, ami tulajdonképpen ez a gyakorló klinikai asszisztens, aminek a FEOR neve (?) Orvosi laboratóriumi technikai asszisztens) bocsi, ha kicsit értelmezhetetlen amit írtam, de egyszerűen nem értem, hogy ez hogyan működik? miért van mindenhol máshogy megnevezve?

#OKJ #FEOR #gyakorló klinikai laboratóriumi asszisztens
2019. okt. 18. 13:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!