Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathelyi Kanizsaiba...

Szombathelyi Kanizsaiba járok, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Iskola választás előtt állok és eddig 100%ig biztos voltam benne hogy a kanizsaiba megyek törire.Viszont angolból szeretnék nyelvvizsgázni maaajd,viszont eddig nemetet tanultam es ugye kanizsaiba is német-töri van,de utálom a németet de a törihez nagyon ragaszkodom

Aki oda járt/jár légyszives írja le tapasztalatait MINDENNEL kapcsolatban(kozosseg,tanarok,nyelvek,stb)

Csoportbontás hogy zajlik?

Egyébként testvérem oda járt nemet-torire de csak annyit mondd h az erettsegi nem volt veszes nemetbol es tobb tapasztalatra is szuksegem lenne igy valasztas elott...

Nagyon szépen köszönöm aki rám szánja idejét!!


2019. okt. 18. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

én biztos a C osztály választanám, mert ott emelt angolt van és mellé még tudnád a németet is emelten tanulni és azzal később jó helyeket tudsz szerezni.

törit felejtsd el, pár ismerősöm végzett törin, aztán semmire se volt jó neki. Max. töritanárnak, esetleg történész vagy régész, ilyesmi, de azok mind közfoglalkoztatású állások a legalacsonyabb bérekért.

Nyelvekkel sokkal több esélyed lesz.

November 20-21-én mindenképp menj el nyíltnapra.

Tesód milyen osztályos? F/L?

2019. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!