Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veszprém vagy Győr bulizósabb...

Veszprém vagy Győr bulizósabb egyetemi város?

Figyelt kérdés
2019. okt. 18. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Veszprémet nehéz bulizós egyetemi városnak nevezni. Pár szórakozóhely van, azoknál se mindegy mikor mész, mert időnként ellepik a középsulisok (DC-ben nem egy buliba sikerült belebotlanom ahol az átlag életkor 16 év körül volt). Kevés a hely, össze-vissza vannak a bulik és nagyon kiszámítatlan a színvonalum. Ha a beülős ivászat jobban tetszik, olcsón akarod letudni a dolgot de nem a lakótelepi kocsmában talán 2 normális hely van (Geszti, Sport). Azért ha ezt Győr alul akarja múlni nehéz dolga lesz.
2019. okt. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Győr. #1 Jól mondta, Vpben inkább gimnazistákat látsz kocsmákban, szórakozóhelyeken. Győrben viszont az egyetemen kapásból ott van Üveges, Bridge, Lapos, és akkor még a belváros többi részében is vannak bárok, kocsmák, szórakozóhelyek. Meg maga az egyetem is nagyobb, sőt az egész város.
2019. okt. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. okt. 19. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is megerősítem a többiek válaszát, kinézek a koli ablakán és itt van egyből a Lapos szórakozóhely, de az Üveges nevű kocsma is a campus legfőbb "látványossága".
2019. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!