Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek humán beállítottsá...

Szerintetek humán beállítottsággal és szorgalommal végig lehet tolni egy gazdaságinformatika szakot értelmesen?

Figyelt kérdés

Szorgalmas, elszánt vagyok, erős 4-es matekkal.

A számítógépeket szeretem, jól kezelem, kicsit programozással is ismerkedtem már. De első diplomám bölcsész karon szereztem, nem vagyok kocka.


Lenne esélyem informatikai vagy üzleti vonalon?


Bevallom, a fizetések vonzanak leginkább, a családhoz jó lenne egy 10 évig egy stabil, jól fizető munkahely. Aztán, ha elegem lenne, akármikor visszaválthatok az első területre, amit pedig szeretek, de hát kb. 200 nettót ha keresek vele.


Mit gondoltok, reális ez, vagy esélyem sincs?



2019. okt. 19. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szorgalommal mindent meg lehet csinalni, bar en biztos nem gazdinfora mennek ha mar informatikat szeretnek tanulni.

Egyebkent en info szakon tanulok, nyugodtan irj privatot ha erdekel valami.

2019. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért néztem azt, mert talán nem annyira nagyon erős a matek, vagyis biztosan van, de egy proginfón elég durva dolgok lehetnek egy gazdinfóhoz képest. Te hol tanulsz? Mi mást javasolnál és miért?
2019. okt. 19. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán végigtolod, és jó választás neked a gazdasági informatika. De ha humán érdeklődésű vagy, akkor talán a gazdmen vagy marketing még jobb lenne.
2019. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, a marketing érdekelne is, de ha megnézem, hogy milyen lehetőségei vannak egy marketingesnek most, és egy informatikusnak, akkor a kettő nagyon messze van egymástól. Sok marketinges ismerősöm van, szinte diploma nélkül is lehet akárki az a neten elérhető anyagoknak köszönhetően, ehhez azt gondolom, nem biztos, hogy végig kell tolni a 3 évet felsőoktatásban. Jelenleg ha biztosra akarok menni (márpedig pont ezért akarok még valamit) azt hiszem, annak informatikának kell lennie.
2019. okt. 19. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!