Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Köteles az osztályfőnök...

Köteles az osztályfőnök elfogadni ezt a fajta igazolást?

Figyelt kérdés
Az orvostól orvosi igazolást kaptam, viszont amikor ott voltam, pont nem tudott nyomtatni, ezért kézzel írta egy keményebb lapra az igazolást, aláírta, és le is pecsételte. Ezt gimnáziumban az osztályfőnök elfogadja? Adott esetben tud adni nyomtatott igazolást is, de azért vissza kell mennem, és lehet, hogy nem szívesen pazarolnám erre a szabadidőmet, hogyha ezt is elfogadja az osztályfőnök. Szerintetek? Köteles elfogadni?

2019. okt. 23. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben az orvos aláírása és a pecsét számít, nem hiszem, hogy emiatt kötekedne. De én úgy gondolom, hogy köteles is lenne elfogadni.
2019. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!