Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen rajzot vigyek felvételi...

Milyen rajzot vigyek felvételihet?

Figyelt kérdés

A Debreceni Medgyessy Ferenc gimnáziumba szeretnék felvételizni és az lenne a kérdésem hogy szóbelihez milyen itthon készített rajzot vigyek be? Vagy még milyet rajzoljak ami kellhet?


Esetleg még a Kós Károly iskola is szóbajöhet de a Medgyessy jobban húz, jobban ismerem.



2019. okt. 23. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne füzetből kitépett lapon legyen, vihetsz linómetszetet is, iskolai is jó. A4, 3, 2-es lapon is lehet (tavaly A3-ra kellett színvázlat, A2-re a tanulmányrajz), lehet festmény (akvarell papírra festett, vászonra festett is), ne nagyon legyen híres ember, mese figura (előkészítőn mondta aki tartotta),szénrajzot is vihetsz, pasztellel rajzoltat is. Milyen szakra akarsz menni? Ha megtudod oldani az előkészítőt, hogy járj csak ajánlani tudom megismerhetsz pár leendő osztálytársat. Osztálytársam gondolkozott a Kósba is, de inkább nem, egyik tanárom is ő azt mondta, hogy nem tetszett a hangulata az iskolának.
2019. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy én vittem előkészítős rajzot is
2019. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ😁 képzőművészetire szeretnék menni, holnap megyek nyíltnapra. Járok ilyen rajzos szakköre vagy mire, gondoltam majd olyat is elviszek amit ott rajzoltunk. A Kósba asszem jövőhét szerdán mennék nyíltnapra, de egyenlőre a Megyó nagyon tetszik
2019. nov. 6. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Péntekenként volt tavaly a felvételi előkészítő, rajz és elmélet. Egy ottani tanár tartja.
2019. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!